Anna Oramus - wizażystka, stylistka
Wtorek, 28. maja 2024

Personal shopper

 

Program „Prêt-à-porter”

Zakupy najczęściej wybierane, czyli dobra jakość za dobrą cenę.

Najnowsze trendy, idealnie dobrane do Ciebie kolory, nietuzinkowe zestawy ubrań podkreslające zalety Twojej sylwetki, plus moja indywidualna pomoc, oto co możesz otrzymać wybierając tę ofertę.

Spotykam się z Klientką/Klientem w Silesia City Center i wybieramy marki odpowiadające pod względem koloru, stylu i ceny. Z reguły zakupy odbywają się w Sieci sklepów ZARA, Mango, Mexx, Solar, Monnari, Hera.

Lub odwiedzamy mniej znane butiki Katowic w których można zakupić odzież limitowaną, bardzo dobrej jakości i odpowiednim stylu.

Cena za pierwszą godzinę 150zł, za każdą następną 100

Czas trwania zakupów około 4-6 godzin. Przewidywana przerwa na posiłek/kawę.

 

Program „Lux”

Wybierz się na niezapomniane zakupy w Berlinie, mieście ponadczasowej elegancji i dobrego stylu.

Berlin jest uznawany za centrum ponadczasowej elegancji, gwarancją oryginalności i esencją stylu. Sprawdź sama, co ma Ci do zaoferowania jedna z największych europejskich stolic mody. Wybierz się do Berlina na niezapomniane zakupy wraz ze mną - pomo Ci odnaleźć właściwe sklepy i wybrać odpowiednie dla Ciebie stroje. Przemierzaj sklepowe alejki, upajając się bogactwem i kolorami sklepowych wystaw!

Kilkanaście centrów handlowych, liczne ulice handlowe, jak Kurfürstendamm czy Friedrichstraße, ale także ekstrawaganckie sklepiki ukryte w dzielnicach Kreuzberg, Berlin Mitte i Prenzlauer Berg - to wielka pokusa żeby wejść, kupić czy chociażby popatrzeć. Legendarny sześciopoziomowy "Kaufhaus des Westens" przy Wittenberg Platz, zadowoli każdego kupującego. Galeria Lafayette przy Friedrichstraße kusi francuskim szykiem. Pasaże handlowe w rodzaju "Arkaden" przy Potsdamer Platz czy "Europa Center" przy Breitscheidplatz to gwarancja udanych zakupów.

Cena 1499zł

Czas trwania zakupów około 6-8 godzin. Dojazd i powrót jest w cenie. Przewidywana przerwa na posiłek.

Powrót
arris strony internetowe katowice
Copyrights © by annaoramus.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.