Anna Oramus - wizażystka, stylistka
Piątek, 19. lipca 2024

Szkolenia

SZKOLENIA INDYWIDUALNE:

Analiza kolorystyczna oraz analiza sylwetki:

Umiejętność doboru barw odpowiednich do naszego typu urody, które podkreślą twarz i nadadzą jej harmonijny wygląd, to ogromna sztuka.


Analiza kolorystyczna pomaga odnaleźć takie kolory, w których będziemy prezentować się zawsze korzystnie- energicznie, świeżo i młodo.

Dzięki analizie możemy pewnie sięgać po ulubione barwy wiedząc jak podkreślą naszą urodę. Zyskujemy także świadomość tego, jakich kolorów należy unikać, aby nie działać na własną niekorzyść.

Dodając do tego wiedzę odpowiednich fasonów, które sprawią,że nasza sylwetka stanie się proporcjonalna, lekka i kobieca mamy w ręku wyjątkową broń.
Daje ona wiedzę, która jest podstawą w świadomym kreowaniu swojego wizerunku. Dzięki niej zawsze będziemy czuli się pewne siebie i przekonane o tym, że wyglądamy stosownie do sytuacji.

 

Nauka makijaży krok po kroku:

Indywidualna nauka makijażu dziennego i wieczorowego.

Daje wiedzę o proporcjach twarzy, modelowaniu, tak by zawsze wyglądać świeżo i młodo, a nie przemalowanie.

Omawiamy na niej potrzeby pielęgnacyjne skóry, określamy odpowiednią paletę barw, dopasowujemy kosmetyki kolorowe.

Co najważniejsze wykonujemy makijaż krok po kroku, tak aby każda uczestniczka poznała nowe techniki i zdobyła umiejętności, które wyróżnią ją i jej makijaż wśród tłumu perfekcją oraz dopasowaniem do charakteru i urody.

Po spotkaniu uczestniczka otrzymuje opisane etapy prawidłowo wykonanego makijażu oraz rozrysowany na schemacie twarzy tak,żeby można go było łatwo powtórzyć.

 

SZKOLENIA DLA FIRM:

 

Eventy:

Firmowe spotkania dla pracowników i współpracowników mające na celu naukę i doradztwo z zakresu kreowania wizerunku.

Kursanci w profesjonalny sposób mogą nauczyć się zasad dress codów oraz uczestniczyć w warsztatach nauki makijażu biznesowego i sposobu ubierania na co dzień do pracy.

 

Kreacja wizerunku:

Podniesienie kompetencji przez odpowiedni wygląd zewnętrzny.

Warsztaty te polecam wszystkim tym, którzy mają bezposredni kontakt z Klientem, szczególnie konsultantom, przedstawicielom handlowym, managerom, sekretarkom.

Powrót
arris strony internetowe katowice
Copyrights © by annaoramus.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.